Marcin

Marcin


Marcin Łukasiewicz, absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom z malarstwa obronił w 2005 roku, otrzymując Nagrodę Rektora UMCS za najlepszy dyplom artystyczny. No dobrze, koniec tej oficjałki!

Kilka lat temu (sam już nie wiem ile?) wracam do studia po kolejnej podróży i słyszę od chłopaków: Junior, co za gość! Zobacz jego obrazy! To klient Novicka, musisz go poznać, bo fajny!  Przy kolejnej Novickowej sesji poznaję gościa i  kilka dni później jestem już w Lublinie w jego pracowni. Mega doświadczenie, mega nauka i mega pomoc, która zaowocowała najpierw moją autorską wystawą ”Junior No1″, potem zamknęliśmy się na tydzień w warszawskim Norblinie, żeby wraz z Kasią Adamską pokazać Wam „Pocztówki z Norblina”. Na początku pracy Marcina w „Najgorszym Studiu” zaprezentowaliśmy także zbiorową wystawę tattoo-artystów z całej Polski „Instead of Skin”… To był jego pomysł!

Od samego początku naszej znajomości układ jest prosty: Marcin wspiera mnie w moich poczynaniach malarskich, ja w zamian dzielę się swoją wiedzą w dziedzinie tatuażu…. Jak widać- to działa. Na początku 2010 roku Marcin zamienił Lublin na Warszawę i jest częścią ekipy Najgorszego Studia w Mieście. Tatuuje, maluje i niezmiennie wystawia swoje prace. Popatrzcie na to, co potrafi zrobić na skórze i na płótnie i sami oceńcie. Miłych doznań.