Senior

Senior


Znaliśmy się całe wieki. Początki tej przyjaźni nie były najłatwiejsze. Senior nie chciał bowiem obdarzyć zaufaniem gówniarza o wątpliwych umiejętnościach, który zawitał do Ursynowskiego studia we wrześniu 1997. Jednak z każdym rokiem udawało mi się zyskiwać w jego oczach i pewnego dnia umówił się do mnie na pierwszy tatuaż. Z każdym rokiem, na jego skórze widoczny był każdy mój kolejny krok, każdą zmianę i coraz pewniejszą rękę.

W 2009 roku na warszawskiej konwencji tatuażu, Senior został uhonorowany nagrodą specjalną za całokształt pracy i wkład w rozwój warszawskiej sceny tatuażu (współpracował między innymi z Tattooshow, Azazel Tattoo, YahLove Tattoo). Jego pomoc była nieoceniona przy każdej z edycji projektu Juniorink Women.

Dzisiaj nie ma go już z nami. W maju 2012 roku Senior odszedł po wielu, wielu latach heroicznej walki z chorobą. Na zawsze pozostanie jednak członkiem naszej ekipy. Ma także stałe miejsce w naszych sercach i to się nigdy nie zmieni. Piszę te słowa w imieniu całego naszego teamu i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.