Kolczyki


Piercing jest dziś wszędzie, a moda na kolczyki nie ma nic wspólnego z wiekiem czy płcią. Kolczykowanie stało się niezwykle popularną i stosunkowo bezpieczną metodą ozdabiania ciała. Pamiętać jednak należy o tym, że nieprofesjonalne, bądź niehigieniczne wykonanie wiąże się z ogromnym ryzykiem. Dlatego też, dokonując wyboru piercera należy zwrócić uwagę na wszystkie aspekty kolczykowania. Przypadkowo wybrany salon może bowiem nie zagwarantować odpowiedniej ochrony zdrowia.

My stoimy w opozycji wszelakiej – również do przysłowia „szewc bez butów chodzi”. Suchy, który opanował sztukę piercingu, wszystkie patenty sprawdził albo na sobie, albo na kimś z nas :)

W „Juniorink Studio” kolczykujemy wszystkie części ciała. Wykonujemy to w stuprocentowo sterylnych i bezpiecznych warunkach profesjonalnym sprzętem. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie technik piercingu oraz pielęgnacji przekłutych części ciała. Dysponujemy dużą gamą kolczyków i tulei. Ponadto zawsze służymy naszym klientom radą i pomocą, w nurtujących ich problemach „okołopiercingowych”.