Studio


DŁUGA DROGA

Zanim powstał JUNIORINK… no właśnie. Nie było przecież tak, że pewnego dnia pomyślałem sobie: otworzę studio. Do tej decyzji dojrzewałem przez lata. Pracę tatuażysty rozpocząłem ponad 17 lat temu, w 1997 roku. Pierwszym miejscem, z którym związałem się na dłużej było ART-STUDIO, znane niegdyś studio na warszawskim Ursynowie. Tam pracowałem, rozwijałem się i walczyłem o lepsze jutro – zarówno swoje jak i miejsca – przez 8 lat. Ciepłe wspomnienia i poznani tam ludzie sprawiają, że dzisiaj myślę o tym miejscu z pewną dozą nostalgii, już bez rozżalenia czy złości. Po wspomnianych już latach nadszedł jednak moment, w którym zdecydowałem, że chcę być panem swojego czasu i postawiłem na samodzielność. Tak oto narodziła się idea JUNIORINK – Najgorszego Studia w Mieście.

Dziś w każdym mieście jest od kilku do kilkudziesięciu studiów tatuażu. Czym tak naprawdę jest studio tatuażu? Czy jest to punkt usługowy? Czy jest to gabinet, a może pracownia artystyczna? Ile osób, tyle opinii. Jednak w moim rozumieniu studio tatuażu to miejsce, w którym spotykają się ludzie połączeni wspólną pasją. Moment, w którym uświadomiłem sobie, że to jest priorytet w moim życiu zawodowym, był jednocześnie momentem podjęcia decyzji o zawodowej dorosłości!

Rok 2005 przyniósł duże zmiany. Postanowiliśmy odejść.„My”czyli ja i mój serdeczny przyjaciel Suchy, bez którego być może nigdy bym się na to nie odważył. Łatwo się mówi, ale wprowadzić słowa w czyn jest znacznie trudniej…

Nasza droga do celu była długa, kręta i gdyby nie armia życzliwych nam ludzi, nie wiem co by było… W końcu jednak udało się i w marcu otworzyliśmy studio na Nowym Świecie, a od września 2005 naszym miejscem stała się Marszałkowska…

…i tak było przez 9 lat… aż do września 2014.

Nadal jesteśmy na Placu Konstytucji. Chociaż tym razem przenieśliśmy się tylko 200m, zmiana jest naprawdę duża… Mamy nadzieje że nasze nowe miejsce jeszcze bardziej przypadnie wam do gustu, a nasza nowa, powiększona ekipa będzie dla was jeszcze wiekszą inspiracją do nowych szalonych pomysłów!

JUNIORINK STUDIO

Juniorink Studio to miejsce inne niż wszystkie. To miejsce, w którym liczy się nie tylko sztuka tatuowania. Rozmawiamy tu o muzyce, dzieciach, skuterach i remontach domów. Nikt nie trafia tu przypadkiem, a każdy kto przyjdzie przesiąka atmosferą, pasją i radością życia. Ekipa Juniorink Studio to przeniesione na grunt zawodowy wieloletnie przyjaźnie, plus kilkadziesiąt osób skupionych wokół nas, znanych jako Juniorink TEAM. Miłym podsumowaniem starań nas wszystkich jest „Ikona” dla Juniorink jako dla jednego z najlepszych studiów tatuażu w Polsce, którą otrzymaliśmy na Eastern Art Fusion 2009 w Warszawie.

KLIENCI

Co na Was czeka? Przede wszystkim- indywidualne podejście. Nie zależy nam na tym, żebyście od nas wyszli z tatuażem. Chcemy, żeby każdy klient wyszedł z bardzo dobrym tatuażem, który stanie się obiektem podziwu i zazdrości otoczenia. Sześcioro tatuażystów,  a często również artyści „na gościnnych występach”– połączeni jedną pasją i różnymi zainteresowaniami, to gwarancja naprawdę indywidualnego podejścia do klientów. Każdy z Was ma możliwość porównania stylu pracy każdego z nas i możliwość wyboru artysty, z którego stylem najbardziej się utożsamia.

LOKALIZACJA

To kolejna kwestia, która często jest dosyć istotna dla klientów. Żeby trafić do naszego studia nie musisz odbywać długiej podróży na przedmieścia, gnieść się w metrze i zastanawiać się, jak wrócisz do domu w folii i plastrach. Teraz, jeżeli jesteś w centrum Warszawy, to znaczy jesteś na miejscu! Jesteś w Najgorszym Studiu w Mieście!!! ;)