Studio Tatuażu / Piercingu – Warszawa | Tattoo Salon JUNIORINK

Studio tatuażu JUNIORINK w Warszawie

Studio tatuażu JUNIORINK w Warszawie to miejsce, w którym w niebanalny sposób ozdobisz swoje ciało, a przy okazji spotkasz ludzi pełnych pasji, dobrego humoru i pozytywnego spojrzenia na świat. To także miejsce, w którym doświadczysz pełnego profesjonalizmu zarówno podczas konsultacji, jaki i w trakcie wykonywania tatuażu. Nasz zespół składa się z artystów, którzy doradzą Ci przy wyborze kompozycji lub przeprojektują dostarczony wzór, by prezentował się tak, jak sobie wymarzyłeś.

Salon tatuażu – niepowtarzalna atmosfera, profesjonalne podejście

Profesjonalne studio tatuażu powinno zapewnić swoim klientom nie tylko precyzyjnie wykonany tatuaż, ale również atmosferę, która umili pobyt w studio podczas tatuowania. Dlatego pragniemy zauważyć, że JUNIORINK STUDIO to nie tylko salon tatuażu. To przede wszystkim miejsce spotkań, sposób na życie, a także okazja do zawarcia nowych znajomości. Znajdziecie u nas niepowtarzalną atmosferę i prawdziwą sztukę. Jednocześnie nasz profesjonalizm objawia się nie tylko w doskonale wykonanych realizacjach, których potwierdzeniem jest szerokie grono zadowolonych klientów. Wszystkie usługi poprzedzone są rozmową z klientem, podczas której nie tylko wybieramy wzór, ale również przeprowadzamy wywiad, który pozwala nam wykluczyć istnienie przeciwwskazań do wykonania tatuażu.

To dla Was chcemy ciągle się zmieniać na lepsze, i rozwijać swoje umiejętności. Oferujemy Wam możliwość wyboru specjalisty, którego prace najbardziej przypadną Wam do gustu. Najwyższa jakość wykonywanych projektów sprawia, że klienci chętnie wracają do naszego salonu tatuażu. Oferujemy nie tylko wykonanie tatuażu z dostępnych wzorów, ale również zaprojektowanie tatuażu na podstawie dostarczonego rysunku lub zdjęcia.

Oferta studia tatuażu

Macie na skórze tatuaż, z którego nie jesteście dumni? Zaufajcie naszym specjalistom, którzy dysponują dużym doświadczeniem w usuwaniu tatuażu. Korzystamy ze sprzętu od ekipy o wdzięcznej nazwie „Błędy Młodości”, z pomocą którego rozjaśnimy Wasz stary wzór na tyle, aby można było wykonać na nim nowy tatuaż. JUNIORINK to także profesjonalne studio piercingu. Na miejscu posiadamy duży wybór kolczyków, tuneli i wszelkich ozdób do ciała, z którymi stworzycie swój wymarzony wizerunek. Wybierzcie piercing, który najbardziej przypadnie Wam do gustu i oddajcie się w ręce naszego doświadczonego piercera. Prowadzimy również sklep z koszulkami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także ze sprzętem niezbędnym w pracy każdego tatuatora.

Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa

Wybierając dobre studio tatuażu i piercingu, należy zwrócić uwagę nie tylko na estetykę wykonanych tatuaży, ale również na jakość wykorzystywanych urządzeń i pigmentów. Wiemy, jak ważna jest higiena podczas zabiegów, dlatego zarówno tatuowanie, jak i piercing odbywa się u nas w całkowicie bezpiecznych i sterylnych warunkach. Do kolczykowania używamy tylko i wyłącznie igieł, nie pistoletów kosmetycznych. Przy tatuowaniu zachowujemy wszystkie środki ostrożności. Używamy igieł jednorazowego użytku – każdy materiał mający bezpośredni kontakt ze skórą jest odpakowywany przy kliencie. Sprzęt natomiast poddawany jest procesom sterylizacji. Zabezpieczamy również wszystkie powierzchnie poprzez odpowiednie czyszczenie i dezynfekowanie preparatami, które są do tego przeznaczone.