Studio Tatuażu / Piercingu – Warszawa | Tattoo Salon JUNIORINK

Studio Tatuażu Warszawa

Salon tatuażu JUNIORINK w Warszawie to miejsce, w którym w niebanalny sposób ozdobisz swoje ciało, a przy okazji spotkasz ludzi pełnych pasji, dobrego humoru i pozytywnego spojrzenia na świat. To także miejsce, w którym doświadczysz pełnego profesjonalizmu zarówno podczas konsultacji, jak i w trakcie wykonywania tatuażu. Nasz zespół składa się z artystów, którzy doradzą Ci przy wyborze kompozycji lub przeprojektują dostarczony wzór, aby prezentował się tak, jak sobie wymarzyłeś.

Salon tatuażu - niepowtarzalna atmosfera, profesjonalne podejście

Profesjonalne studio tatuażu powinno zapewnić swoim klientom nie tylko precyzyjnie wykonaną pracę, ale również atmosferę, która umili pobyt w studio podczas tatuowania. Dlatego progniemy podkreślić, że studio tatuażu Warszawa JUNIORINK to nie tylko miejsce wykonywania tatuaży. To przede wszystkim miejsce spotkań, sposób na życie, a także okazja do zawarcia nowych znajomości. Znajdziecie u nas niepowtarzalną atmosferę i prawdziwą sztukę. Dowodem naszego profesjonalizmu są końcowe efekty naszych realizacji oraz duże grono zadowolonych klientów. Wszystkie działania poprzedzone są rozmową z klientem, podczas której nie tylko wybieramy wzór, ale również przeprowadzamy wywiad, który pozwala nam wykluczyć istnienie przeciwwskazań do wykonania danego projektu.

To dla Was chcemy ciągle zmieniać się na lepsze i rozwijać swoje umiejętności. Oferujemy Wam możliwość wyboru specjalisty, którego prace najbardziej przypadną Wam do gustu. Najwyższa jakość wykonywanych projektów sprawia, że klienci chętnie wracają do naszego salonu. Proponujemy nie tylko wykonanie prac z dostępnych wzorów, ale również zaprojektowanie tatuażu na podstawie dostarczonego rysunku lub zdjęcia.

studio-tatuazu-warszawa

Studio JUNIORINK to nie tylko tatuaże

Macie na skórze rysunek, z którego nie jesteście dumni? Zaufajcie naszym specjalistom, którzy dysponują dużym doświadczeniem w usuwaniu niechcianych tatuaży. Korzystamy  ze sprzętu od ekipy od wdzięcznej nazwie "Błędy Młodości", za pomocą którego rozjaśnimy Wasz stary wzór na tyle, aby można było wykonać na nim nowy.
Salon tattoo Warszawa JUNIORINK to także profesjonalne studio piercingu. Na miejscu posiadamy duży wybór kolczyków, tuneli i wszelkich ozdób do ciała, z którymi stworzycie swój wymarzony wizerunek. Wybierzcie piercing, który najbardziej przypadnie Wam do gustu i oddajcie się w ręce naszego doświadczonego piercera.

Prowadzimy również sklep JUNIORINK z koszulkami i dodatkami dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także ze sprzętem niezbędnym w pracy każdego tatuatora.

Tatuaż Warszawa - standardy bezpieczeństwa

Wybierając salon tatuażu i piercingu, należy zwrócić uwagę nie tylko na estetykę wykonywanych prac, ale również na jakoś wykorzystywanych urządzeń i pigmentów. Wiemy, jak ważna jest higiena podczas zabiegów, dlatego zarówno tatuowanie, jak i piercing odbywa się u nas w całkowicie bezpiecznych i sterylnych warunkach. Do kolczykowania używamy tylko i wyłącznie igieł, nie pistoletów kosmetycznych. Podczas tatuowania zachowujemy wszystkie środki ostrożności. W naszym warszawskim studio Tattoo Warszawa używamy igieł jednorazowego użytku - każdy materiał mający bezpośredni kontakt ze skórą odpakowywany jest przy kliencie. Sprzęt poddawany jest procesom sterylizacji. Zabezpieczamy również wszystkie powierzchnie poprzez odpowiednie czyszczenie i dezynfekowanie preparatami, które są do tego przeznaczone.

tatuaz-warszawa

Jak wybrać wzór tatuażu?

Wzór powinien przede wszystkim odzwierciedlać naszą osobowość, może również kojarzyć się z ważnymi dla nas wydarzeniami lub tym, co określa nas jako jednostkę np. sprawy, w które jesteśmy zaangażowani, nasze pasje czy zainteresowania. Rozważając odwiedziny w naszym studio tatuażu w centrum  Warszawy, warto wypisać sobie skojarzenia, jakie przychodzą nam do głowy, kiedy myślimy o tym, co jest dla nas najważniejsze, co stanowi priorytet w naszym życiu? Z tych elementów często rodzi się pomysł na naprawdę unikalny wzór.

Kolejną sprawą, którą powinniśmy przemyśleć, jest stylistyka, w jakiej ma zostać wykonany nasz tatuaż. Warto wybrać tę, która najbardziej nam się podoba a później znaleźć doświadczonego artystę, który się w niej specjalizuje. Należy również mieć świadomość, że nie każdy wzór będzie dobrze wyglądał w każdym miejscu na skórze. Dlatego tak ważna jest wcześniejsza konsultacja z tatuażystą, którego wybraliśmy. Może się bowiem okazać, że trzeba będzie albo zmienić miejsce przeznaczone na tatuaż, albo zdecydować się na bardziej odpowiedni wzór, który sprawdzi się w wybranym miejscu.

Niemniej ważna jest również wielkość tatuażu. Co do zasady małe tatuaże powinny być prostsze, a duże mogą zawierać dużą ilość detali, które w takiej sytuacji można atrakcyjnie wyeksponować.

Jak widać, ilość zmiennych, które należy wziąć pod uwagę, wybierając odpowiedni wzór, jest naprawdę duża. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas, możliwości i ochotę, aby dokładnie przeanalizować wszystkie możliwości, dlatego też w naszym studio tatuażu w Warszawie możesz liczyć na profesjonalną konsultację oraz pomoc w zakresie trafnego wyboru wzoru tatuażu, który będzie zdobił Twoje ciało. Naszym zdaniem dobry salon tatuażu nie może istnieć bez tego rodzaju doradztwa.

Zapraszamy do naszego studio
przy ul.Koszykowej, Warszawa