Senior

Senior

Przyjaciel Juniora, Suchego i co najmniej połowy ekipy skupionej wokół JUNIORINK Studio. Od 1997 tatuował się u początkującego wówczas Juniora i rok po roku obdarzał go rosnącym zaufaniem, robiąc u niego kolejne tatuaże. Na jego skórze widoczny był każdy następny etap rozwoju umiejętności Juniora, każda zmiana i pewniejsza ręka.

Od samego początku bardzo ważna postać w ekipie. Zaangażowany w każdą warstwę działalności studia oraz tą pozastudyjną, artystyczną. Jego pomoc była nieoceniona przy trzech pierwszych edycjach projektu Juniorink Women.

W 2009 roku, na warszawskiej konwencji tatuażu, Senior został uhonorowany nagrodą specjalną za całokształt pracy i wkład w rozwój warszawskiej sceny tatuażu (współpracował między innymi z Tattooshow, Azazel Tattoo, YahLove Tattoo).
Dzisiaj nie ma go już z nami. W maju 2012 roku Senior odszedł po wielu, wielu latach heroicznej walki z chorobą. Na zawsze jednak pozostanie członkiem ekipy JUNIORINK. Ma także stałe miejsce sercach wszystkich, którzy go znali.