Niusy ze świata tatuażu

Global Tattoo Sale + Album Listening Event (Warsaw)

Już 20 lutego, dzień przed tym jak nowy albumu Ozzy’ego Osbourne’a trafi do sklepów, fani z ponad 50 miast na całym świecie będą mogli posłuchać płyty „Ordinary Man” przedpremierowo. Muzyki księcia ciemności będzie można posłuchać w 50 miastach na całym świecie, w tym dwóch studiach tatuażu w Polsce. W Warszawie będzie to Najgorsze Studio w Mieście, czyli Juniorink, a we Wrocławiu niesamowite Studio Zajawa Tattoo. Spot promujący akcje można znaleźć TUTAJ.

Dlaczego akurat w salonach tatuażu? Fani Ozzy’ego, poza słuchaniem jego nowej muzyki, będą mogli wybrać niesamowite wzory przygotowane przez artystów z Zajawy i Juniorink, które będą inspirowane legendą metalu. Każde studio przygotuje 17 wyjątkowych kompozycji w specjalnej cenie, które będą czekać na maniaków brytyjskiego artysty. Aby wziąć udział w akcji należy wejść na stronę tattoo.ozzy.com  i zapisać się na wizytę do pasującego miasta. Osoby, które zapiszą się na stronie, dostaną na swój adres e-mail potwierdzenie. Osoby, które pierwsze pojawią się w salonie 20-ego lutego, zostaną obsłużone jako pierwsze. Niestety nie gwarantujemy obsłużenia wszystkich zainteresowanych, więc należy się spieszyć i pojawić się w studiach z samego rana.

BMW Heritage Festival 2019!

Razem z BMW Motorrad Polska zapraszamy Was na pierwszy Heritage Festival 2019!
Będą piękne motocykle, dobre jedzenie i pyszna whiskey.
Planowane są również bezpłatne jazdy testowe motocyklami z rodziny R nineT. 
Na festiwalu tego typu nie może zabraknąć tatuaży. 
Zapraszamy na fajne wrzutki od Novicka i Ady.

Miejsce: Hala Koszyki
Data: 14.09 / start 12:00
WSTĘP WOLNY

Nowości, wyzwania, projekty

Co u nas kochani? Z najbliższych spraw, to szykujemy się do poznańskiej edycji Tattoo Konwent, która dla nas jak zawsze jest wyjątkowa, ponieważ gościmy w strefie naszych przyjaciół z ekipy Tattoo.pl. Poza tym to największy krajowy festiwal tatuażu. Odwiedźcie nas koniecznie. Będziemy mieli koszulki Juniiorink Shop i maszynki od Junix Machines. Na naszym stoisku oczywiście nie zabraknie wlepek z naszym czachexem.

Ten rok poświęcamy również ostrej pracy nad Juniorink Women, także obserwujcie profil tego projektu. Kto będzie odpowiedzialny za tegoroczną sesję foto i jakie modelki wezmą w niej udział? Wszystkiego dowiecie się z naszych mediów społecznościowych.

Październik to oczywiście 7. edycja Warsaw Tattoo Convention, którą współorganizujemy z ekipą Azazel Milanówek. Tak, ten rok, to sporo wyzwań, ale my to lubimy. Juniorink Najgorsze Studio w Mieście.

Ostatnia sesja w tym roku - Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Dzisiaj ostatni dzień starego roku dlatego na tapecie ostatnia sesje Juniora.

Kochani, rok 2018 był dla naszego studio tatuażu bardzo owocny pod wieloma względami. Był to rok pełen zmian i nowych projektów, którymi mamy zamiar zaskoczyć Was również w nadchodzącym 2019 r.

Nie sposób oszacować ile wspólnie wypiliśmy litrów kawy podczas wszystkich tegorocznych sesji i nasiadówek nad projektami, ale jedno jest pewne, że nie zabraknie jej w przyszłym roku. Już za kilka godzin widzimy się z tymi, którzy stary rok żegnają nowymi tatuażami, a Wam wszystkim życzymy szampańskiej zabawy sylwestrowej w doborowym towarzystwie. Do zobaczenia w Nowym Roku. Pozdrawia ekipa Juniorink Najgorsze Studio w Mieście Warszawa.

Jarek Goraj Gorajek w Juniorink

Już w grudniu tego roku odwiedzi nas jeden z ciekawszych artystów w tej części Europy, jeśli idzie o tatuaż realistyczny w czerniach. Ambitny, mega pracowity i wciąż się uczący jak powtarza, przyleci do nas praktycznie prosto z Japonii. Ile zebrał nagród na ostatnich festiwalach tatuażu nie tylko w kraju raczy wiedzieć pewnie tylko On. Prywatnie bardzo serdeczny chłopak, który chętnie angażuje się w pomoc charytatywną. Niezmiernie miło jest nam zaprosić Was na pierwszy guest spot w Juniorink Najgorsze Studio w Mieście Jarka Goraja Gorajka, który odbędzie się w dniach 11-15 grudnia 2018.
Zainteresowanych sesją u artysty zapraszamy do kontaktu na adres email: gorajek@onet.pl .

Na miejscu miłośników ultra wiernego odzwierciedlenia rzeczywistości na skórze spieszylibyśmy się z zapisem, ponieważ nie wiadomo gdzie Jarka nogi poniosą w przyszłości .

To dobry moment na małe podsumowanie i podziękowania

To dobry moment na małe podsumowanie i podziękowania Kiedy wraz z ekipą Azazel Milanówek startowaliśmy z przygotowaniami do pierwszej edycji, nikt z nas nawet nie marzył, że ta konwencja stanie się tak lubianą przez wielu artystów z całego świata imprezą. To bardzo cieszy, ale również mobilizuje nas z roku na rok do coraz cięższej pracy. Cieszymy się, ponieważ doszła do nas ponownie cała masa ciepłych słów i komentarzy na temat warszawskiego święta tatuażu. Z całego serca dziękujemy małej armii wolontariuszy i wolontariuszek, bez których ogarnięcie tego wszystkiego byłoby niemożliwe .

Z milanowską drużyną Azazela zapraszamy Was na 7. edycję Warsaw Tattoo Convention 2019!

Juniorink Najgorsze Studio w Mieście - Warszawa

Classic 250 :-)

W ten weekend nasz Marcinkowski oficjalnie rozpoczął amatorską karierę wyścigową w klasie „classic 250”, zdobywając licencję i biorąc udział w pierwszych zawodach.

Życzymy powodzenia.

Juniorink Najgorsze Studio w Mieście - Warszawa.