Studio

JUNIORINK STUDIO to nietypowy salon tatuażu, jaki można znaleźć na każdym rogu. To świat wymyślony i stworzony przez Sebastiana Jaryszka – Juniora, jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny tatuażu ostatnich dwudziestu lat. Decyzja, by otworzyć w 2005 roku własne studio tatuażu, była rewolucyjna, a droga do miejsca, w którym spotykamy się dzisiaj, pełna zakrętów i wyzwań. Jedak pasja oraz wizja Juniora, a także niezmienne wsparcie oddanej grupy przyjaciół sprawiły, że Warszawa w końcu ma swoje Najgorsze Studio w Mieście! ;) To nie tylko profesjonalne studio tatuażu, choć właśnie nim jest przede wszystkim. To mikro- i makrokosmos w jednym, jakiego atmosferę tworzą ludzie, ekipa JUNIORINK. Spotkacie tutaj pasjonatów sztuki tattoo, którzy swój rozwój artystyczny związali nierozerwalnie z tym miejscem i są w nim od początków jego istnienia, a to nieczęsta sytuacja w tej branży. Zmiana lokalizacji studia tatuażu w 2014 roku na drugą stronę placu Konstytucji pozwoliła na powiększenie przestrzeni i zaproszenie do współpracy kolejnych obiecujących tatuażystów. W tej chwili zespół tworzy siedmiu tatuażystów, jeden piercer i człowiek z laserem, o wdzięcznej nazwie „błędy młodości”. To oni sprawiają, że nasze studio tatuażu działa na najwyższych obrotach, a po świecie chodzi coraz więcej ludzi z pięknymi i przemyślanymi tatuażami.

W dobrym salonie tatuażu powstają prawdziwe dzieła sztuki. Obejrzyjcie nasze prace.

Przyjście do studia tatuażu JUNIORINK nie jest zwyczajnym spotkaniem ze sztuką tatuowania na najwyższym światowym poziomie. To czas spędzony z otwartymi i ciekawymi świata ludźmi. Tutaj liczy się indywidualne podejście do każdego pomysłu i właśnie dlatego nikt nie trafia tu przypadkiem. Naszym celem nie jest wystarczająco dobre studio tatuażu – dla ekipy najważniejsze jest stworzenie zachwycających i wzbudzających podziw prac, swoistych dzieł sztuki. Każda z osób, która nas odwiedza, ma możliwość porównania stylu pracy tatuażystów i wyboru artysty, z którego stylistyką najbardziej się utożsamia. Bądźcie przygotowani na to, że przyjście do JUNIORINK STUDIO może na zawsze odmienić Wasze życie

W pakiet oferowanych przez nasze studio usług wchodzą;

PIERCING – JUNIORINK STUDIO to profesjonalne studio tatuażu i piercingu. Tutaj spotkacie wybitnego specjalistę: Suchy ma na swoim zawodowym koncie kilkanaście lat praktyki. Kolczykuje wszystkie części ciała profesjonalnymi narzędziami, w stuprocentowo sterylnych i bezpiecznych warunkach. Na miejscu dostępna jest duża gama kolczyków, tuneli i innych ozdób do ciała, których można użyć do piercingu. Ponadto zawsze możecie poradzić się w sprawie nurtujących Was problemów „około piercingowych”.

LASER – JUNIORINK STUDIO dysponuje również najwyższej jakości sprzętem do laserowego usuwania tatuażuod firmy „Błędy Młodości”, który gwarantuje minimalizację skutków ubocznych oraz szybki i bezpieczny zabieg bez znieczulenia miejscowego. Teraz nieprzemyślane lub nieudane tatuaże mogą zostać rozjaśnione na tyle, aby można było nałożyć na nie nowe wzory.