Usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu to zabieg, do którego wykorzystujemy nowoczesne technologie laserowe, gwarantujące bezpieczeństwo i skuteczność. Sprzęt pochodzi od renomowanej marki Błędy Młodości, dzięki której możemy rozjaśnić tatuaż na tyle, by wykonać na nim nowy wzór, zgodny z oczekiwaniami klienta.

Na czym polega laserowe usuwanie tatuażu?

Klienci umawiający się na laserowe usuwanie tatuażu najczęściej zgłaszają się z pracami sprzed wielu lat, wyblakłymi albo wykonanymi amatorskimi metodami. W odróżnieniu od nich, zabiegi z wykorzystaniem lasera są całkowicie bezpieczne i skuteczne. Obecnie technologia jest już na tyle rozwinięta, by z powodzeniem eliminować wprowadzone w skórę pigmenty. Cennik usuwania tatuażu ustalany jest indywidualnie. Koszt zabiegu uzależniony jest od rozmiaru tatuażu, kolorów i zastosowanych pigmentów. O wiele więcej pracy wymaga od nas usuwanie tatuaży amatorskich, których nie tylko sposób wykonania budzi wątpliwości, ale również preparaty wykorzystane do jego zrobienia. Końcowy efekt osiąga się dopiero po serii zabiegów. Często trzeba przyjść do studia nawet 3-4 razy, by całkowicie pozbyć się pigmentu ze skóry.

Zabieg laserowego usuwania tatuażu w naszym warszawskim studio

Wysyłana przez laser wiązka światła sprawia, że pigment zostaje rozbity na drobne cząsteczki, które później w naturalny sposób zostają wyeliminowane z organizmu. Dlatego zalecamy, by na usuwanie tatuażu umawiać się nie częściej, niż co 6 tygodni. Wykonanie mniejszej ilości sesji w dłuższym czasie korzystniej wpłynie na Wasze zdrowie – co jest przecież najważniejsze. Zabieg usuwania tatuażu trwa od kilku do kilkudziesięciu, w zależności od jego wielkości.

Usuwanie tatuażu – najczęściej zadawane pytania

Jako najlepsze studio tatuażu w Warszawie zapewniamy fachową wiedzę zarówno na temat wykonywania tatuażu, jak i jego usuwania. Nasz zespół przedstawi rzetelne informacje przed każdym zabiegiem i odpowie na pytania, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Klienci najczęściej obawiają się bólu związanego z wykorzystaniem lasera. Odpowiadamy szczerze – zabieg nie należy do przyjemnych, a odczucia porównywane są do bólu po strzeleniu w skórę z gumki recepturki. Jesteśmy również pytani, czy bezpośrednio po zabiegu można iść na basen lub na solarium. W obu przypadkach miejsce, na którym wykonywano zabieg należy chronić przez co najmniej dwa tygodnie. Przed przystąpieniem do usunięcia tatuażu, przedstawimy wszystkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem lasera.

Kontakt

Studio Tatuażu Warszawa
JUNIORINK.PL
Koszykowa 49a/Lu6
00-659 Warszawa
tel. +48 (22) 621 56 28
tel. +48 609 980 964
tel. +48 609 780 964
e-mail: studio@juniorink.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 12:00 - 18:00
wtorek 12:00 - 18:00
środa 12:00 - 18:00
czwartek 12:00 - 18:00
piątek 12:00 - 18:00
sobota 12:00 - 18:00
niedziela nieczynne