Aktualności

Zapraszamy na walentynkowy walk-in day. W sobotę, 10 lutego będzie czekało na Was pięcioro naszych tatuarzystów z gotowymi do wydziarania wzorkami. Każdy wzór kosztuje tylko 350zł!
Wszystkie wzorki znajdziecie na stronie wydarzenia.

Tu znajdziesz wzory!

Juniorink wita na pokładzie kolejną, utalentowaną artystkę

Ola przyjechała z Krakowa i na dobre zadomowiła się w Stolicy. Estetyką jej pracy jest wszystko, co brzydkie, krwawe, organiczne i gnijące. Jak sama mówi, reprezentuje ciemną i mroczną stronę sztuki tatuażu. Lubi także po swojemu przedstawić tematykę sakralną, a w malarstwie interesuje się caravaggionizmem. Nie samą sztuką jednak Ola żyje. Jest zapaloną terrarystką i od ponad 15 lat trenuje gimnastykę sportową oraz pole dance. Kocha jazdę offroadową na monocyklach elektrycznych. Ola słucha death/black metalu i uwielbia jeździć na koncerty i festiwale muzyczne \m/. Zapraszamy na dziary!

Sprawdź prace Oli na jej Instagramie

Łukasz w szeregach ekipy Juniorink!

Mamy przyjemność ogłosić, że do naszej drużyny dołącza Łukasz, który specjalizuje się w kolorowej, mrocznej realistyce w klimatach fantasy i nie tylko. Najlepiej czuje się w dużych kompozycjach, ale zrobi także małe tatuaże. Zapraszamy do zapisów!

Sprawdź prace Łukasza

Witamy w Juniorink!

Dorota to młoda artystka, specjalizująca się w delikatnym i subtelnym stylu dotwork. Graficzka z wieloletnim doświadczeniem w agencjach reklamowych. Kilka lat temu postanowiła zmienić branżę i zająć się ozdabianiem Waszych ciał. Od teraz znajdziecie ją w naszym studiu. Zapraszamy do zapisów!

Sprawdź prace Doroty

Walk-In w Juniorink

31 Października oddajemy w Wasze ręce troje naszych artystów! Do dyspozycji będzie Alex, Dero i Fryta! Wzory rzecz jasna związane będą ze Świętem Zmarłych / Dziadami / Halloween, co kto lubi.
Wkrótce wrzucimy wzorki (w tym, nasze firmowe czachexy!), które tego dnia będziecie mogli sobie u nich wytatuować!
Oczywiście, jeśli któryś z wzorów Wam się spodoba, a nie zdążycie go sobie zrobić tego dnia, znajdziemy Wam inną datę.
Zasady Walk-In są bardzo proste - wpadasz do studia, wybierasz wolny wzór, czekasz na swoją kolej i jazda!
Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia!

Witamy na pokładzie nowego artystę

Egor „Khimz” Himenkov to artysta, którego od dzisiaj spotkacie w naszym studio. Ten sympatyczny i utalentowany tatuażysta z Białorusi specjalizuje się w stylu tradycyjnym, amerykańskiej starej szkole oraz, jak sam twierdzi, customowej Japonii. Wszystko w soczystej i solidnie osadzonej kresce.
Zapraszamy was serdecznie na sesje.

Sprawdź prace Egora

Jak wybrać studio tatuażu?

Jak wybrać studio tatuażu? Na co zwrócić uwagę?

Chciałbyś zrobić sobie tatuaż, ale nie bardzo wiesz, jak zacząć? Podstawowa decyzja, którą należy podjąć to wybór właściwego studio tatuażu. Jeśli dziara ma zostać z Tobą na zawsze, to wielce istotne jest to, aby Twój wymarzony tatuaż został wykonany profesjonalnym studio przez doświadczonego tatuatora oraz przy zachowaniu odpowiednich warunków bezpieczeństwa.

Jak wybrać studio tatuażu?

Nasze Warszawskie Studio Tatuażu

Warszawa to największe miasto w Polsce, to właśnie tu znajdziesz największą ilość zabytków, muzeów, wydarzeń kulturalnych i oczywiście największą ilość studio tatuażu.

Nasze Warszawskie Studio Tatuażu

Czarno-biały czy w kolorze - jaki tatuaż wybrać?

Tatuaż towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Na przestrzeni wieków zmieniała się moda i techniki wykonania. Dzisiejsze narzędzia pozwalają na tworzenie niezwykle wyrafinowanych i fantazyjnych motywów. Jeśli od dawna marzysz o tatuażu, lecz zastanawiasz się, czy zdecydować się na czarno-biały, czy kolorowy wzór, ten wpis jest dla ciebie.

Czarno-biały czy w kolorze - jaki tatuaż wybrać?

Tatuaże na przestrzeni wieków. Jak to wyglądało dawniej?

Moda na tatuaże przeżywa swój renesans. Popularne są one w różnych grupach społecznych i różnych kręgach kulturowych. Dla niektórych ludzi to symbol osobowości, dla innych ozdoba, dla jeszcze innych – pamiątka po ważnych wydarzeniach w życiu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że tatuaż nie jest żadnym nowym wynalazkiem, lecz towarzyszy ludzkości prawie od zarania dziejów. Przeczytaj naszą krótką historię tatuażu.

Tatuaże na przestrzeni wieków. Jak to wyglądało dawniej?

Jak działają lasery do usuwania tatuażu?

Tatuaż jest formą sztuki, ozdabiającą w niebanalny sposób ciało jego posiadacza lub posiadaczki. Może on nawiązywać do czegoś ważnego dla danej osoby, stanowić symbol jej zainteresowań, a także być po prostu piękną dekoracją. Niestety, bywa również tak, że tatuaż jest przeciwieństwem tych rzeczy, a jego właściciel, zamiast dumnie go eksponować, marzy o tym, by się go pozbyć. Tu z pomocą przychodzi laser.

Jak działają lasery do usuwania tatuażu?

Czy osoba nieletnia może zrobić sobie tatuaż?

Z roku na rok tatuaże budzą coraz mniej kontrowersji. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na wyrażenie siebie właśnie w ten sposób. Co więcej, o wytatuowaniu sobie ważnego cytatu, daty czy symbolu myślą coraz młodsze osoby. Jednak ze względu na to, że tatuaż jest trwałą ozdobą, która ma wpływ na dalsze życie (szczególnie, jeżeli wybrany wzór jest kontrowersyjny i ma się znaleźć w widocznym miejscu), nie każdy może udać się do studia tatuażu. Czy niepełnoletnia osoba może sobie zrobić tatuaż i jaka jest dolna granica wieku, która pozwala na skorzystanie z takiej usługi?

Czy osoba nieletnia może zrobić sobie tatuaż?

Tatuaż rękaw. Jak dobrze go zaprojektować?

Popularność tatuowania ciała nie słabnie. To świetny sposób na wyrażenie siebie. Wiele osób decyduje się na przyozdobienie ciała ważnym symbolem czy datą. Jednak niektórzy decydują się na zdecydowanie odważniejsze wzory. Jednym z nich jest tak zwany tatuaż rękaw. Decyzja o jego wykonaniu powinna być świadoma i przemyślana, a projekt dobrze wykonany. Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o wykonaniu tatuażu rękawa i jak wykonać dobry projekt?

Tatuaż rękaw. Jak dobrze go zaprojektować?

Piercing na ciele. Które miejsca przekłuwamy najchętniej?

Ludzie mają naturę estetów. Czerpiemy dużą przyjemność z odkrywania i obcowania z pięknymi rzeczami. Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, tworzyć wokół siebie oryginalne aranżacje. Wybieramy spełniające nasze estetyczne wymagania ubrania, meble, pojazdy, kwiaty i dekoracje. Nie inaczej jest z naszymi ciałami – lubimy je ozdabiać, aby były atrakcyjniejsze. Już od czasów starożytnych znane są dwie metody modyfikacji ciała w sposób trwały, mowa oczywiście o tatuażach i piercingu.

Piercing na ciele. Które miejsca przekłuwamy najchętniej?

Najczęstsze błędy w tatuażu
- Jak ich nie popełnić?

Tatuaż to sztuka i sposób na wyrażenie siebie, który przyciąga coraz większą liczbę entuzjastów na całym świecie. Niemniej, nie zawsze jest to proces bezproblemowy, a decyzje podjęte w trakcie wykonywania tatuażu mogą mieć trwałe konsekwencje. 

Warto zrozumieć, że są pewne błędy w tatuażu, których można uniknąć, dbając o staranne przygotowanie i wybierając doświadczonego artystę. W tym artykule przyjrzymy się tym błędom i podpowiemy, jak ich unikać.

Najczęstsze błędy w tatuażu

Kontakt

Studio Tatuażu Warszawa
JUNIORINK.PL
Koszykowa 49a/Lu6
00-659 Warszawa
tel. +48 (22) 621 56 28
tel. +48 609 980 964
tel. +48 609 780 964
e-mail: studio@juniorink.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 12:00 - 18:00
wtorek 12:00 - 18:00
środa 12:00 - 18:00
czwartek 12:00 - 18:00
piątek 12:00 - 18:00
sobota 12:00 - 18:00
niedziela nieczynne