Tatuaż - wyraź siebie

Tatuaże wykonywane w naszym warszawskim studio to urzeczywistnianie marzeń. Każdy tatuażysta rozmawia z klientem i na podstawie uzyskanych od niego informacji tworzy autorski projekt, który następnie przenosi na skórę. Nasi tatuażyści wykorzystują umiejętności, zmysł artystyczny i doświadczenie nie tylko podczas wykonywania tatuażu, ale również w trakcie doradztwa. Klienci zawsze mogą liczyć na rzetelną pomoc przy wyborze motywu, a jeśli zgłoszą swój pomysł – na stworzenie projektu odzwierciedlającego indywidualny zamysł.

Nasi tatuażyści zrealizują każdy projekt

Wybierając studio tatuażu JUNIORINK w Warszawie, możecie być pewni, że oddamy Was w ręce wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasi tatuażyści odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i zrealizują nawet najbardziej szalone projekty. Jeśli potrzebujecie porady w zakresie wzoru, koloru czy rozmiaru tatuaży, służymy pomocą. Wiemy, że sztuka tatuażu nie stoi w miejscu, dlatego nieustannie się szkolimy i rozwijamy, biorąc udział w licznych festiwalach tatuażu, gdzie mamy okazje zdobyć doświadczenie i obserwować nowe trendy. W naszym studio pracują tatuażyści, którzy poświęcają klientowi wystarczająco dużo czasu zarówno na wybranie wzoru, jak i na zmodyfikowanie go zgodnie z indywidualnymi preferencjami, aż wreszcie na naniesienie go na skórę. Każdy wybór poprzedza rozmowa. Dzięki niej wspólnie wypracowujemy projekt satysfakcjonujący zarówno dla tatuażysty, jak i dla klienta.

Wyposażenie salonu tatuażu

Nasi tatuażyści pracują na wysokiej jakości sprzęcie i przykładają olbrzymią wagę do każdego, nawet najmniejszego detalu podczas nanoszenia wzoru na skórę. Wykorzystywane urządzenia oraz umiejętności tatuażystów zapewniają precyzje na najwyższym poziomie. Dzięki temu uzyskujemy zadowalające efekty, a nasi klienci zyskują tatuaż, który spełnia ich wysokie oczekiwania. Wykorzystujemy również pigmenty pochodzące od cenionych producentów. To dzięki nim tatuaż może mieć wyraźne kontury i intensywne kolory. Zapewniamy sterylne warunki i gwarantujemy bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Zadbaj o swój tatuaż

Mimo tego, że w naszym warszawskim salonie korzystamy z pigmentów najwyższej jakości, właściwa pielęgnacja tatuażu, szczególnie wtedy, gdy jest świeży, jest niezbędna do zachowania intensywności koloru i wyraźnych konturów. Informujemy naszych klientów o tym, w jaki sposób powinni dbać o tatuaż, by nie tylko zachować jego wygląd, ale również by przyspieszyć procesy gojenia. Wykonanie tatuażu wiąże się z ingerencją w ciągłość naskórka, dlatego skóra powinna być chroniona przed bakteriami, które mogą przyczynić się do pojawienia się infekcji. Dlatego zalecamy stosowanie wysokiej jakości folii ochronnej, która zapewni skórze cyrkulację powietrza, natomiast przemywanie skóry powinno odbywać się przy zastosowaniu odpowiednich do tego preparatów, na przykład żeli antybakteryjnych.

Przeciwwskazania do wykonania tatuażu:

  • wiek poniżej 16 roku życia,
  • choroby skóry tj. grzybica, łuszczyca, liszaj – mogą powodować problemy z poprawnym wygojeniem się tatuażu,
  • epilepsja,
  • choroby układu krążenia oraz serca,
  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • przeziębienie – wykonanie tatuażu czasowo obniża odporność organizmu, więc podczas jego wykonania powinniśmy być zdrowi,
  • świeże blizny – bliznę można zakryć tatuażem nie prędzej jak po upływie 2-3 lat od jej powstania.

W naszym studio tatuażu w Warszawie każdorazowo przed wykonaniem zabiegu przeprowadzany jest drobiazgowy wywiad z klientem, który ma na celu zdiagnozowanie potencjalnych przeciwwskazań do tatuowania. Dla bezpieczeństwa swojego oraz tatuażysty należy uczciwie udzielić informacji dotyczących stanu swojego zdrowia.

Kontakt

Studio Tatuażu Warszawa
JUNIORINK.PL
Koszykowa 49a/Lu6
00-659 Warszawa
tel. +48 (22) 621 56 28
tel. +48 609 980 964
tel. +48 609 780 964
e-mail: studio@juniorink.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 12:00 - 18:00
wtorek 12:00 - 18:00
środa 12:00 - 18:00
czwartek 12:00 - 18:00
piątek 12:00 - 18:00
sobota 12:00 - 18:00
niedziela nieczynne