Piercing Warszawa

 

Studio piercingu Warszawa JUNIORINK gwarantuje indywidualne podejście do klienta. Wszystkie zabiegi piercingu poprzedza rozmowa, a w jej trakcie wspólnie z Wami podejmujemy decyzję co do dalszego działania. Wiemy, jak ważne jest profesjonalne wykonywanie piercingu, dlatego zapewniamy pomoc wykwalifikowanych ludzi. Nasz piercer  odpowie na wszelkie Wasze pytania i spełni oczekiwania dotyczące efektu końcowego.

Studio piercingu i bezpieczeństwo

Podczas pracy zachowujemy najwyższe standardy higieny. Salon piercingu Warszawa JUNIORINK przestrzega najbardziej surowych przepisów bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się pewnie podczas każdego zabiegu. W naszym studio piercingu Warszawa wykonujemy usługi za pomocą nowoczesnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Wszystkie narzędzia poddajemy sterylizacji w autoklawie, do której wykorzystujemy wysokiej jakości preparaty. Natomiast opakowanie z jednorazową igłą otwieramy przy kliencie. Kolczyki do piercingu również znajdują się w jednorazowych opakowaniach i pochodzą od najlepszych producentów. To daje gwarancję bezpieczeństwa piercingu i pewność, że ozdoby wykonane są z bezpiecznych dla ciała materiałów, takich jak tytan czy stal chirurgiczna. Dzięki temu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych podczas zabiegu piercingu zmniejsza się do zera. W salonie piercingu wykorzystujemy wysokiej jakości preparaty antybakteryjne, dzięki którym możemy utrzymać stanowisko pracy w należytej czystości.

Przed i po założeniu kolczyka w studio piercingu Warszawa

Nasz salon piercingu w Warszawie szczyci się jednym, wykwalifikowanym specjalistą. Macie więc pewność, że przekłucia dokona piercer z wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Pomożemy Wam wybrać odpowiednią ozdobę i wyjaśnimy, jak zabieg będzie przebiegał. Po wykonaniu piercingu damy wskazówki, jak dbać o świeżo przekłute miejsce. Wskażemy produkty bakteriobójcze i odkażające, które przyspieszą zabliźnienie i usprawnią proces leczenia. Wbrew obiegowej opinii, sam moment założenia kolczyka nie jest zbyt bolesny i trwa dosłownie kilkanaście sekund. Aby po zabiegu piercingu zwiększyć dostęp powietrza do świeżej ranki i zapewnić szybsze gojenie, nasz doświadczony piercer zakłada trochę dłuższy kolczyk.

Pielęgnacja świeżego piercingu

Sposób pielęgnacji piercingu różni się w zależności od miejsca, w którym znajduje się kolczyk. Przekłucie języka lub wargi wymaga regularnego płukania jamy ustnej bezalkoholowym płynem o właściwościach antyseptycznych i antybakteryjnych, najlepiej po każdym posiłku i przed snem. Piercing w pozostałych miejscach na ciele, takich jak pępek, brew, ucho czy nos wymagają przemywania specjalnym preparatem do piercingu lub wodą z bezzapachowym mydłem o łagodnym działaniu. Istotne jest dokładne wypłukanie preparatu oraz delikatne osuszenie piercingu.

Nasz piercer wyjaśni krok po kroku zasady pielęgnacji dotyczące Waszego piercingu oraz przedstawi objawy w pierwszych 2-4 tygodniach, które zarówno nie powinny nie niepokoić, jak i te, z którymi należy zgłosić się do piercera.

Masz pytania? Zadzwoń i umów termin: tel. +48 609 980 964

Kontakt

Studio Tatuażu Warszawa
JUNIORINK.PL
Koszykowa 49a/Lu6
00-659 Warszawa
tel. +48 (22) 621 56 28
tel. +48 609 980 964
tel. +48 609 780 964
e-mail: studio@juniorink.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 12:00 - 18:00
wtorek 12:00 - 18:00
środa 12:00 - 18:00
czwartek 12:00 - 18:00
piątek 12:00 - 18:00
sobota 12:00 - 18:00
niedziela nieczynne