Piercing

Nasze Studio Piercingu JUNIORINK gwarantuje indywidualne podejście do Klienta. Każdy zabieg piercingu jest dla nas ciekawym wyzwaniem, do którego trzeba się dobrze przygotować. Nie znajdziecie u nas specjalistów, którzy przekłuwają ciało rutynowo. Wszystkie zabiegi piercingu poprzedza rozmowa, a w jej trakcie wspólnie z Wami podejmujemy decyzję co do dalszego działania. Wiemy, jak ważne jest profesjonalne wykonywanie piercingu, dlatego u nas zawsze możecie liczyć na przyjazną atmosferę oraz pomoc wysoko wykwalifikowanych ludzi. Dzięki nim będziecie mogli długo cieszyć się osiągniętym efektem. Nasz piercer odpowie na wszelkie Wasze oczekiwania, a jednocześnie zachowa najwyższą jakość i higienę podczas przekłuwania. Salon piercingu JUNIORINK przestrzega najbardziej surowych przepisów bezpieczeństwa. Dbamy o to , aby nasi klienci czuli się pewnie podczas każdego zabiegu. Piercing wykonujemy za pomocą nowoczesnego, sterylnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Nasz salon piercingu szczyci się jednym, wykwalifikowanym specjalistą, macie więc pewność, że obok Waszego fotela nie zasiądą tłumy innych miłośników kolczykowania. Pomożemy Wam wybrać odpowiednią ozdobę, a po zabiegu piercingu damy wskazówki, jak dbać o świeżo przekłute miejsce.

Nie taki diabeł straszny! Piercing w wykonaniu profesjonalistów

Czym powinno się charakteryzować dobre studio piercingu? Przede wszystkim czystością. Do zabiegu zakładamy jednorazowe rękawiczki, stosowane przez nas narzędzia sterylizujemy w autoklawie, a kolczyki do piercingu znajdują się w jednorazowych opakowaniach. Wszystko po to, by Klient przychodzący do naszego centrum piercingu czuł się pewnie i spokojnie. Przed rozpoczęciem zabiegu wyczerpująco tłumaczymy każdy jego etap, co sprawia, że do studia piercingu JUNIORINK powoli zaczyna przychodzić cała Warszawa :) Kolczyki, które oferujemy, pochodzą od najlepszych producentów. To daje gwarancję bezpieczeństwa piercingu i pewność, że ozdoby wykonane są z bezpiecznych dla ciała materiałów, jak tytan czy stal chirurgiczna. Dzięki temu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych podczas zabiegu piercingu zmniejsza się do zera.

U nas macie pewność, że założony kolczyk jest nowy i wysterylizowany w szpitalnym autoklawie. Używamy jednorazowych igieł wyjmowanych ze sterylnego opakowania tuż przed zabiegiem piercingu. Wbrew obiegowej opinii, sam moment założenia kolczyka nie jest zbyt bolesny i trwa dosłownie kilkanaście sekund. Aby po zabiegu piercingu zwiększyć dostęp powietrza do świeżej ranki i zapewnić szybsze gojenie, nasz doświadczony piercer zakłada trochę dłuższy kolczyk. Jeśli chcecie na własnej skórze przekonać się, jak wygląda piercing, zapraszamy do JUNIORINK STUDIO. Gwarantujemy wysoką jakość zabiegu, podziw na twarzach znajomych i satysfakcję z nowego kolczyka! :)